Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Włącznik ASR

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Włącznik ASR

    rafiki, o dziwo nie zauważyłem różnicy...

  • #2
    Włącznik ASR

    Witam

    Chociaż Octavię mam nie za długo, drażniła mnie dziurawa zaślepka pomiędzy regulacją ogrzewania foteli i tylnej szyby.

    Miałem kupić nową zaślepkę, ale za praktycznie te same pieniądze można nabyć włącznik ASR z polifta. Tak uczyniłem, dodatkowo razem z kostką i kawałkiem przewodów.

    Mam pytanie, czy ktoś może dysponuję rozpisem pinów we włączniku ASR i np. podgrzewania tylnej szyby ? Chcę podpiąć zasilanie pod ten włącznik, żeby po włączeniu pozycyjnych, świecił na zielono razem z innymi. Może jest lepsze miejsce, skąd łatwiej można podciągnąć zasilanie ?

    Może macie jakieś pomysły, co użytecznego można podpiąć pod ten włącznik, bo mi nic przydatnego i sensownego nie przychodzi do głowy.

    Pozdrawiam
    Robert "Mnich"

    P.S. albo za chwilę się zdziwię, jak się okaże, że z jakiś powodów ten włącznik nie pasuje, bo jest np. za szeroki
    150@181 KM i 210@276 Nm

    Komentarz


    • #3
      włącznik asr

      ja mam w octavia 1 przed FL podpięte pod asr, oczywiście w tym modelu nie występują takie cuda jak asr, czujniki parkowania przód

      mam tez inne rozwiązania zastosowane w tym aucie, np:
      w miejscu zapalniczki( jest oryginalnie pomiędzy siedzeniami), która trafiła do schowka, który jest przed pasażerem, zamontowałem regulacje podgrzewania tylnych siedzeń

      tak na marginesie, tunel środkowy mam przełożony na wersje FL

      Komentarz


      • #4
        robbox6, dziękuję za podpowiedzi

        a z zasilaniem:
        58d +
        31 masa

        Pozdrawiam
        Robert "Mnich"
        150@181 KM i 210@276 Nm

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X